فرماندار شهرستان خلیل آباد
مجتبی شاکری


۱۳۹۶/۰۷/۰۳

دیدار استاندار خراسان رضوی با والدین شهید محمد آسوده در خلیل آباد

استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به خلیل آباد با والدین شهید محمد آسوده دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلیل آباد، علی رضا رشیدیان در این دیدار گفت: این عزیزان با جانفشانی و از خودگذشتگی چنان مدارج رشد و تعالی را پیمودند که بسیاری از بزرگان به جایگاه آنان غبطه می‌خورند و آرزومند مقام آنها هستند.
وی شهدا را انسان‌های کاملی توصیف کرد که هر کدام الگو و اسوه‌ای عملی برای مردم جامعه بودند و افزود: شهدای گرانقدر به برکت تربیت صحیح در دامان پاک مادران و لقمه حلال پدران، از آزمون الهی سربلند بیرون آمدند و با درک صحیح از زمان، دشمن شناسی و سر سپردگی به ولایت بهترین معامله را با خداوند متعال کردند.
استاندار خراسان رضوی با بیان این که دستاوردهای امروز کشورمان در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و نظامی مرهون خون پاک شهیدان است، خاطرنشان کرد: اقتدار روز افزون نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف بین المللی، حاصل روحیه استقلال طلبی و خود باوری است که شهیدان و امام شهیدان برای ما به ارمغان آوردند.
رشیدیان با تاکید بر تلاش در راستای تحقق آرمان‌های متعالی شهیدان، افزود: به عنوان وارثان شهدا باید به گونه ای رفتار کنیم که مدیون خون آنان نبوده و همواره دعای خیر شان بدرقه راه ما باشد.
گفتنی است؛ پدر این شهید بزرگوار از جانبازان سر افراز دوران دفاع مقدس و خیران مدرسه ساز شهرستان خلیل آباد است که مدرسه ای نیز به نام فرزند شهیدش بنا کرده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : ۱۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .