فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۷/۱۰/۰۹

جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان خلیل آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد؛ شاکری فرماندار در این جلسه خواستار اقدامات فرهنگی و فرهنگ سازی در حوزه ترافیک شد و گفت: همه باید در راستای بهبود و ارتقاء فرهنگ ترافیکی و همچنین رفع نقاط حادثه خیز در محورهای درون شهری و برون شهری تلاش نماییم .
وی فرهنگ سازی و آموزش تخصصی و عمومی را در رفع مشکلات ترافیکی حائز اهمیت و بسیار اثرگذار دانست و  برضرورت اصلاح معابر،نصب علائم  و ایجاد سرعتکاه استاندارد و مورد نیاز  و همچنین جمع آوری سرعتکاههای غیر استاندارد و غیر ضروری که منجر به کاهش تصادفات می شود تاکید کرد .
فرماندار خلیل آباد گفت: تصمیمات کارگروه باید علمی،تخصصی و مبتنی بر دانش ترافیکی باشد و باتوجه به اینکه در آستانه فصل سرما و زمستان هستیم آمادگی همه دستگاهها را می طلبد که بر افزایش ایمنی جاده ها و محور های بین شهری و روستایی تمهیدات لازم را داشته باشند.
وی اظهار کرد: با توجه به  اینکه شهر خلیل آباد در مسیر تردد زائرین علی بن موسی الرضا قرار دارد لذا تمهیدات ترافیکی لازم در این زمینه انجام و زیبا سازی بلوارهای ورودی شهرستان و حفاری و دپوی مصالح را در آستانه سال جدید در مسیر مسافرین را شاهد نباشیم و از هم اکنون در دستور کار قرار گیرد.
وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به مصوب شدن راه دسترسی بیمارستان خاتم الانبیاء و احداث میدان در ابتدای روستای دهنو در شورای همتای استان از شهرداری خواست پیگیری لازم را داشته باشند و تسریع نمایند.
نماینده عالی دولت تصریح کرد: با عنایت به مطالعه انجام شده توسط مشاور مبنی بر احداث میدان در تقاطع محمد آباد و آیلند در مسیر روستای مزده با همکاری دهیاری مقرر شد با مساعدت دهیاری و شورای اسلامی روستای مزده و شهرداری خلیل آباد اقدام شود.
در پایان نیز با توجه به حادثه خیز بودن ورودی روستای تکمار در مسیر جاده اصلی خلیل آباد مقرر و مصوب گردید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری دهیاری روستای تکمار نسبت به احداث طرح ساماندهی تقاطع تکمار در اسرع وقت اقدام نمایند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .