فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۷/۱۰/۱۰

همزمان با هفته سوادآموزی:

آموزشیاران حوزه سوادآموزی آموزش و پرورش شهرستان خلیل آباد با فرماندار دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد؛ همزمان با هفته سوادآموزی، نشست آموزشیاران حوزه سوادآموزی آموزش و پرورش شهرستان با حضور شاکری فرماندار، معاونت فرماندار، مدیرآموزش و پرورش و مسئولین برگزار شد.
فرماندار خلیل آباد در این جلسه گفت:ضمن تبریک هفتم دیماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی از زحمات و تلاشهای ارزنده ایشان تقدیر و بیان کرد: مبارزه با جهل و نادانی و همچنین ترویج علم و دانش و هدایت جامعه از تاریکی به سوی روشنایی را ریشه در آموزه های دینی دارد لذا در جوامع گوناگون، آموختن به عنوان حق اساسی و لازمه پیشرفت انسان شناخته شده است و هر انسان اعم از کودک، نوجوان و بزرگسال، باید از فرصت های آموزشی برخوردار باشد و این نیاز، هم توانایی بر خواندن و نوشتن را دربرمی گیرد و هم عامل رشد و توسعه در ابعاد گوناگون اقتصادی، سیاسی و فرهنگی است.
نماینده عالی دولت تصریح کرد: هفتم دی ماه سال 1358 حضرت امام خمینی رحمه الله فرمانی مبنی بر تشکیل نهضت سواد آموزی صادر کردند که از جمله کارهای مدبّرانه و حکیمانه ایشان بود و آثار و نتایج فراوان و پربرکتی را به همراه داشت.
وی افزود:امروز ایده آل های رشد و توسعه یک کشور، بیان گر این واقعیت است که برای رسیدن به توسعه پایدار، باید بسیار فراتر از کسب مهارت های سواد خواندن و نوشتن پیش رفت.
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .