فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۷/۱۰/۱۲

جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان خلیل آباد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد؛ شاکری فرماندار در نشست هماهنگی برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده که در مواجهه با دشمنان و استکبار جهانی مقتدرتر از گذشته ایستاده است.
وی با بیان اینکه همراهی مردم در این مسیر چهل ساله انقلاب، منجر به کسب پیروزی های بزرگی شده است، امروز الحمدالله ایران اسلامی در خیلی از حوزه های دفاعی،علمی،آموزشی و دانش هسته ای رشد چشمگیری داشته است.لذا دشمنان قسم خورده انقلاب با فاصله انداختن بین مردم و مسئولین،یاس و ناامیدی را در جامعه تزریق می کنند. 
فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران باید به بهترین نحو به مردم منتقل شود، تصریح کرد: اصحاب رسانه و مطبوعات در این مسیر می توانند کمک شایانی به بازگو کردن دستاوردها داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه ۳۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تا به امروز به دبیرخانه بزرگداشت دهه فجر شهرستان برای بهره برداری معرفی شده است، اذعان کرد: در سال جاری تنها ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در شهرستان خلیل آباد پرداخت شده است.
شاکری با بیان اینکه علی رغم مشکلات اقتصادی که دولت با آن دست به گریبان است پروژه های خوبی در دهه فجر شهرستان خلیل آباد افتتاح خواهد شد، عنوان کرد: قطعا بیان این دستاوردها به مردم باعث افزایش اعتماد به نظام و انقلاب و تزریق امید و نشاط در جامعه خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه برنامه های دهه فجر باید مردم محور و با حضور مردم اجرا شود، تشریح کرد: پروژه های تکمیل شده باید در برنامه های دهه فجر قرار گیرد و از معرفی پروژه های ناقص خودداری شود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .