فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۷/۱۰/۱۷

مراسم تودیع معارفه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خلیل آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد؛ شاکری فرماندار در نشست تودیع و معارفه روسای جدید و اسبق آموزش و پرورش خلیل آباد که با حضور علیرضا مالک اشرفی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، مدیران مدارس و مسئولان شهرستان در کانون سلمان برگزار شد، اظهار داشت:  امروز بزرگترین سرمایه اجتماعی آموزش و پرورش اعتماد عمومی مردم است.
وی با بیان اینکه : در چند سال اخیر علیرغم مشکلات عدیده اقتصادی دولت شاهد توفیقات بسیار زیادی در آموزش و پرورش خلیل آباد با جلب مشارکت های مردمی بودیم.
فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه یکی از شاخص های مهم در آموزش و پرورش برنامه محوری است و آموزش و پرورش برای هر روز خود دارای برنامه است، تصریح کرد: بر اساس نظر سنجی هایی که توسط سازمان های معتبر انجام شد، آموزش و پرورش جزو دستگاه های موفق و برتر کشور از دیدگاه مردم اعلام شده است، و این مهم برای آموزش و پرورش پشتوانه ارزشمندی است.
وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش خلیل آباد در دولت یازدهم و دوازدهم تدبیر و امید نزدیک به ۱۳ میلیارد تومان  صرف 38 پروژه آموزشی شهرستان کرده که هفت میلیارد آن سهم خیرین بوده است، در ادامه به رسالت آموزش و پرورش در حوزه های مختلف اشاره و بیان کرد: آموزش و پرورش نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان دارد.
شاکری با بیان اینکه مسئولیت ها و مدیریت ها تنها فرصت خدمتگذاری برای ما است و مدیران باید  این فرصت خدمت به مردم را مغتنم بشمارند.
وی همچنین در ادامه عنوان کرد: آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند به سند تحول بنیادین دست پیدا کند لذا باید همه دستگاه های اجرایی در رسیدن به اهداف این سند، آموزش و پرورش را یاری کنند.
در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های ارزنده ۵ ساله حسن صداقتی در آموزش و پرورش خلیل آباد تقدیر و حکم انتصاب محمود روشندل به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش خلیل آباد به وی ابلاغ شد.
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .