فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۷/۱۱/۱۹

فرماندار خلیل آباد مطرح کرد؛

فراهم بودن زیرساخت های توسعه خلیل آباد برای سرمایه گذاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد؛ شاکری فرماندار در نشست شورای اداری شهرستان خلیل آباد که با حضور دکتر قربانی سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی،دکتر سالیانی مدیرکل دفتر فنی،امور عمرانی حمل و نقل و ترافیک استانداری،دکتر بنیادی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی با ایمان به خداوند، خداباوری، خود باوری و اتکاء به مردم با اقتدار ایستاده است، عنوان کرد: صبوری خانواده شهدا و تحمل رنج ها توسط مردم نیز به قله های افتخار رسیده است.
وی با تاکید بر اینکه از ابتدای انقلاب فعالیت های چشمگیری صورت گرفته است، تشریح کرد: زیرساخت های توسعه در شهرستان برای سرمایه گذاری فراهم است و بستر فعالیت های اقتصادی با همکاری مردم فراهم خواهد شد.
فرماندار خلیل آباد با اشاره به اینکه فعالیت ها و سیاست های استاندار خراسان رضوی نوید بخش آینده خوبی است، ابراز کرد: ۵۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسیده و تا پایان دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
گفتنی است؛ در پایان جلسه محمود روشندل به عنوان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان،مجید مسروری ثانی مدیریت اداره صنعت،معدن و تجارت،رضا توحیدی ریاست بانک ملی معرفی شدند
.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .