فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۷/۱۱/۲۲

در یوم الله ۲۲ بهمن چهلمین فجر انقلاب اسلامی صورت گرفت:

خلق حماسه با شکوه حضور مردم خلیل آباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امروز مردم شهرستان خلیل آباد همه با هم یک صدا شدند و مانند تمام ایرانیان در سرتاسر کشور به ندای رهبری معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد؛ راهپیمایی 22 یوم الله 22 بهمن امسال از مقابل اداره آموزش و پرورش در خیابان امام خمینی (ره) در ساعت  10:30 با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان اعم از مرد و زن ، پیر و جوان شروع و تا میدان مرکزی خلیل آباد ادامه داشت. آنان با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، الله اکبر، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و... آمدند تا پایبندی خود را به نظام و انقلاب نشان دهند و ثابت کنند که بازهم پای این نظام و رهبری ایستاده اند.
فرماندار خلیل آباد در حاشیه این مراسم یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان و شهدای گرانقدر و همچنین چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشت و گفت: حضور باشکوه و مشارکت بی نظیر مردم شهرستان نمونه ای از مصداق محقق شدن سخن مقام معظم رهبری است که فرمودند مردم ما با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن جواب دندان شکن و سختی را به ابرقدرتهای یاوه گو و استکبار جهانی خواهند داد.
مجتبی شاکری با بیان خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید در حوزه های سیاسی و اقتصادی، اعلام کرد: دولت تدبیر و امید علیرغم مشکلات عدیده اقتصادی و سیاسی تمام همت و تلاش خود را برای برون رفت کشور از تنگناهای اقتصادی، فرهنگی و سیاسی بکار گرفته و در عرصه سیاست خارجی و داخلی به توفیقات ارزشمندی دست یافت که همانا آثار آن بی شک موجب عزت و اقتدار و رفاه بیشتر همه مردم ایران خواهد شد.
گفتنی است این راهپیمایی از ساعت 8:30 صبح در شهر کندر و 10:30 در خلیل آباد با حضور مردم شهرستان برگزار گردید و در پایان با قرائت قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن مراسم خاتمه یافت.
فرماندار شهرستان در پایان مراسم از حضور اقشار مختلف مردمی: خانواده معزز شهدا وایثارگران و جانبازان، دانش آموزان، فرهنگیان، دانشجویان، روحانیون، گروه‌های سیاسی، بسیجیان، ورزشکاران، کارگران و کشاورزان و بازاریان که با حضور چشمگیر خود در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن شرکت نمودند تقدیر و تشکر نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .