فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۸/۱۱/۱۷

معاون استاندار خراسان رضوی؛

حمایت مردمی باعث موفقیت طرح مثلث توسعه اقتصادی می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه خلیلآباد در طرح مثلث توسعه اقتصادی جزو ۵ شهرستان برتر است، گفت: امروزه در جنگ اقتصادی قرار داریم و همه مردم رزمنده این جنگ اقتصادی هستند و حمایت مردمی باعث موفقیت طرح مثلث توسعه اقتصادی میشود.
به گزارش روابط عمومی شهرستان خلیلآباد، حسن جعفری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی در آیین بهرهبرداری از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان کویر بخش ششطراز از توابع شهرستان خلیلآباد اظهار داشت: خلیلآباد در مثلث توسعه اقتصادی جزو ۵ شهرستان برتر استان است.
 
وی با بیان اینکه مردم در این مثلث نقش ویژهای دارند، خاطرنشان کرد: کل بودجه استان خراسان رضوی اگر تخصیص پیدا کند هزار میلیارد تومان است و با این پول بدون کمک و حضور مردم نمیتوان در ۳۰ شهرستان اشتغالزایی و محرومیتزدایی کرد.
 
معاون استاندار خراسان رضوی با تأکید بر اینکه حمایت مردمی باعث موفقیت طرح مثلث توسعه اقتصادی میشود، تصریح کرد: امروز جنگ اقتصادی داریم و همه مردم رزمنده این جنگ اقتصادی هستند و همه باید در این حوزه حتی با صرفهجویی یا ایجاد یک شغل کمک کنند.
 
وی همچنین در ادامه اذعان کرد: صادرات نفت ما تقریباً صفر شده است و درآمد کافی در این زمینه وجود ندارد ولی با همه این تنگناها کارهای عمرانی و خدماترسانی به مردم تعطیل نشده است.
 
جعفری با اشاره به انتخابات دوم اسفندماه، تشریح کرد: ۶۴ درصد از افرادی که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبتنام کردهاند تائید صلاحیت شدهاند و یک مرحله دیگر تا ۲۲ بهمن مانده و بعد از آن نامزدها میتوانند تبلیغات خود را در مدت معین شده شروع کنند.
 
جعفری با بیان اینکه دشمنان با تمام ابزار و امکانات ماهوارهای و شبکههای موبایل محور و اجتماعی به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات هستند، عنوان کرد: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات دوم اسفندماه قطعاً این توطئهها را خنثی خواهد کرد.
 
 
 
تزریق گاز به شوراب و ایرج آباد در چند روز آینده انجام می شود
 
ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیلآباد در این مراسم اظهار داشت: ۱۶.۵ میلیارد تومان در قالب ۳۲ پروژه در دهه فجر سال جاری افتتاح و کلنگزنی میشود و کل جمعیت شهرستان بهصورت مستقیم و غیرمستقیم از این پروژهها بهرهمند میشوند.
 
وی با بیان اینکه با بهرهبرداری از این پروژه تنها روستاهای شوراب و ایرج آباد بدون گاز میمانند، خاطرنشان کرد: تزریق گاز به دو روستای شوراب و ایرج آباد در چند روز آینده انجام خواهد شد و دیگر روستای بالای ۲۰ خانوار بدون گاز در شهرستان نخواهیم داشت.
 
فرماندار خلیلآباد با تأکید بر اینکه واحدهای تولیدی در دهستان کویر علاوه بر اشتراکات خانگی در سال رونق تولید در راستای توسعه مثلث اقتصادی از این نعمت بهرهمند میشوند، تصریح کرد: با وجود همه تنگناهای اقتصادی و تحریمهای ظالمانه دشمن خدمات دولت تدبیر و امید خدمات ارزشمندی بوده است.
 
وی با بیان اینکه ۴۱.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال، احداث، بهسازی و مرمت بهصورت بلاعوض در حوزه مسکن و کشاورزی در اختیار مردم گذاشتهشده است، اذعان کرد: ۱۲ تفاهمنامه و ۸ معین اقتصادی در راستای مثلث توسعه اقتصادی با ارزش سرمایهگذاری ۲۳۴ میلیارد تومان با بیش از ۵۰۴ نفر اشتغال داریم.
 
قاسم پور با تأکید بر اینکه جزو ۵ شهرستان اول در بحث مثلث توسعه اقتصادی در استان شدهایم، بیان کرد: علاوه بر یکشنبههای تولید هر سرمایهگذاری که بتواند یک ریال وارد شهرستان کند قطعاً کمک و حمایت خواهیم کرد.
 
وی با اشاره به اینکه جلسات هیئت اجرایی انتخابات شهرستان خلیلآباد سر وقت برگزار شده و تقویم انتخابات را گامبهگام پیش خواهیم برد، عنوان کرد: ۴۴ شعبه اخذ رای شامل ۴۰ شعبه ثابت و ۴ شعبه سیار فرآیند اخذ رای را در شهرستان خلیلآباد انجام خواهند داد.
 
فرماندار خلیلآباد همچنین در ادامه تشریح کرد: میانگین حضور مردم در انتخابات مختلف ۸۶ تا ۹۰ درصد است و امیدواریم در ۲۲ بهمن امسال و انتخابات دوم اسفند این حضور حداکثری استمرار داشته باشد.
 
 

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : ۱۹۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۵۰۶۶۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۶ نفر
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .