فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۸/۱۱/۲۲

همزمان با نهمین روز از دهه فجر ۹۸ صورت گرفت؛

رونمایی از ۳ طرح سرمایه‌گذاری شهرداری خلیل‌آباد با ارزش ۲۸۰ میلیارد ریال

همزمان با دهه مبارک فجر سه طرح سرمایه‌گذاری شهرداری خلیل‌آباد با عنوان اقامتگاه بومگردی، مجتمع پذیرایی اقامتی و مجموعه تفریحی توریستی آبگرم خلیل‌آباد با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۸۰ میلیارد ریال رونمایی شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلیل آباد، ابراهیم قاسم پور فرماندار به اتفاق شریعتی بخشدار مرکزی، گوهریان شهردار خلیل آباد و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان همزمان با دهه مبارک فجر در آیین رونمایی از سه طرح سرمایه گذاری شهرداری خلیل‌آباد با عنوان اقامتگاه بومگردی، مجتمع پذیرایی اقامتی و مجموعه تفریحی توریستی آبگرم خلیل‌آباد با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۸۰ میلیارد ریال شرکت نمودند.
گفتنی است؛ احداث مجتمع بزرگ اقامتی در پارک جنگلی خلیل‌آباد یکی از این پروژه‌ها است، از دیگر پروژه های شهرداری خلیل آباد احیای حمام آقا و بازارچه قدیم خلیل‌آباد است که طراحی کار انجام ‌شده و این طرح با ارزش سرمایه‌گذاری بالغ ‌بر ۳۰ میلیارد ریال اجرا خواهد شد.
همچنین پروژه مجموعه تفریحی و توریستی آبگرم خلیل‌آباد یا منطقه نمونه گردشگری خارزنج سومین طرح سرمایه‌گذاری شهرداری خلیل‌آباد می باشد که در دستور کار شهرداری قرارگرفته که با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال طراحی‌شده است و این طرح در دو مرحله اجرا می‌شود که اولین فاز در بند خاکی شامل رودخانه مصنوعی، ساختمان‌های توریستی و جاده سلامت اجرا خواهد شد.
در پایان ایم مراسم در حاشیه رونمایی از طرح های سرمایه گذاری شهرداری خلیل آباد از پروژه های در حال ساخت شهرداری بازدید شد و همچنین نمایشگاه رضوی در محل شهرداری افتتاح گردید.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : ۱۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۵۰۷۰۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۹ نفر
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .