فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۹/۰۵/۰۳

بازدید فرماندار خلیل آباد از مرکز بهداشت، نهادها و اماکن روستای دهنو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلیل آباد؛ دکتر قاسم پور فرماندار، در راستای اهداف و مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا در شهرستان بصورت سرزده و نامحسوس باتفاق دکتر بهشتیان از مرکز بهداشت، پست بانک، صندوق شهید بهشتی، دفتر پیشخوان و برخی از اماکن تجاری روستای دهنو بازدید نمود.
فرماندار شهرستان خلیل آباد در این بازدید که درخصوص چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا صورت گرفت ضمن تشکر از اهالی روستای دهنو درخصوص رعایت دستورالعملهای مورد نظر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و استفاده از ماسک و ضدعفونی اماکن تجاری و عمومی، بر لزوم اجرای دقیق پروتکلهای بهداشتی و ایجاد فاصله گذاری اجتماعی تاکید نمود و افزود: در شرایط بحران جهانی کرونا و شیوع مجدد آن انجام بسیاری از خدمات و برگزاری مراسمات باید متفاوت از گذشته صورت گیرد و همچنان تاکید بر عدم برگزاری مراسمات مذهبی و جشن ها در فضای بسته و گروهی می باشد.
ابراهیم قاسم پور در ادامه از چند واحد تجاری سوپر مارکت و آرایشگاه و ... نیز بازدید نمود و اظهار داشت: خوشبختانه پروتکل‌های بهداشتی به خوبی در این واحد ها رعایت می شود و دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا باید نظارت مستمر بر این اماکن داشته باشند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : ۲۸۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۴۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۵۰۴۱۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۸ نفر
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .