فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۹/۰۵/۰۵

فرماندار خلیل آباد در شورای اداری شهرستان :

ضرورت تبدیل سرمایه های منجمد خلیل آباد به سرمایه های مولد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلیل آباد؛ ابراهیم قاسم پور فرماندار، در جلسه شورای اداری خلیل آباد که به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور با حضور جمعی از اعضا در محل دفتر امام جمعه خلیل آباد برگزار شد، اظهار داشت: نماز جمعه بعد از انقلاب به یک بخش جدا نشدنی انقلاب و نظام تبدیل شده که آگاهی بخشی های خوبی در این زمینه صورت می گیرد و نقش نماز جمعه در ایجاد یک وحدت و یکپارچگی از قدیم الایام مورد توجه بوده است.
فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه نماز جمعه نوعی تفکر و ایدئولوژی اسلامی در جامعه تزریق می کند که ما را به سمت وفاق اجتماعی هدایت می کند، تصریح کرد: وفاق اجتماعی نیز برآمده از ارزش های اسلامی و انسانی است.
وی اذعان کرد: پایگاه های نماز جمعه در موضوع شیوع ویروس کرونا جزو اولین نقاطی بودند که با تعطیلی و ایجاد فاصله گذاری های اجتماعی همراهی و همکاری خود را با جامعه ابراز داشتند که جا دارد از حاج آقای ناهیدی امام جمعه محترم شهرستان که همیشه و در همه حوزه ها عنایت و همکاری ویژه ای داشته اند و همچنین از مسئول و اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان نیز صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
قاسم پور با بیان اینکه در این مقطع زمانی حساس که تحریم های ظالمانه دشمن با شیوع ویروس کرونا تلفیق شده و دشمن نیز هجمه های زیادی را بر بخش های مختلف کشور وارد می کند، نیاز به اتحاد، همدلی، وحدت و همبستگی داریم، عنوان کرد: مدیران دستگاه ها در این شرایط وظایف سنگین تری دارند و باید جهادی و شبانه روز در خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.
وی همچنین در ادامه تشریح کرد: مدیری که در این شرایط برای مردم کار کند جهادی است و مردم و مسئولین باید احساس کنند که همه در یک کشتی به نام کشتی نظام و انقلاب اسلامی نشسته اند.
فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه باید بتوانیم سرمایه های منجمد شهرستان را تبدیل به سرمایه های مولد کنیم و این امر با تلاش و همراهی امکانپذیر است، تاکید کرد: سال جهش تولید است و در بستر مثلث توسعه اقتصادی باید یک کار ماندگار و برجسته ای در این خصوص انجام شود و از سرمایه گذار عزیزی که به شهرستان ورود می کند استقبال خواهیم کرد. وی همچنین افزود: در یک حرکت نو یکشنبه های رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذار تاکنون در شهرستان توانسته است به توفیقات خوبی دست یابد که در حال حاضر شهرستان خلیل آباد جزء 5 شهرستان اول استان است.
وی با اشاره به اینکه شعار و نگاه و برنامه عملیاتی ما بر سه محور سلامت، معیشت و امنیت مردم است و هر دستگاهی که در جهت تقویت این سه محور حرکت کند مطمئنا به اعتلای نظام کمک کرده است، بیان کرد: وحدت و وفاق و همدلی باید در اجرای پروتکل های بهداشتی در زمینه های مختلف وجود داشته باشد.
قاسم پور با بیان اینکه شهرستان خلیل آباد وضعیت مطلوبی در خصوص مقابله با کرونا ندارد و زندگی خود را باید با شرایط جدید کرونا مدیریت کنیم، ابراز کرد: ادارات و نهادها موظف به رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا هستند و ارائه خدمات نیز فقط باید به ارباب رجوع و مراجعینی که از ماسک استفاده می کنند انجام گردد. وی در ادامه افزود: از مردم شریف و نجیب شهرستان هم خواهش می کنم به جهت رعایت حقوق دیگران و پیشگیری از گسترش این ویروس منحوس با استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از برگزاری هرگونه نشست، دورهمی و مراسمات دیگر خودداری نمایند.
 

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : ۲۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۵۰۴۳۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۶ نفر
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .