فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور
فرماندار شهرستان خلیل آباد

۱۴۰۰/۰۱/۱۷

دیدار امام جمعه خلیل آباد با فرماندار شهرستان

حجت الاسلام  علی ناهیدی به اتفاق اعضای دفتر نهاد امام جمعه شهرستان خلیل آباد با دکتر ابراهیم قاسم پورفرماندار این شهرستان  دیدار وگفت وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد، دراین جلسه امام جمعه شهرستان خلیل آباد  با بیان تقاضای مردم از خدمات انجام شده وتعامل کلیه دستگاهها با  دفتر امام جمعه ودر راس  فرماندار  شهرستان در سال 1399 تقدیرکرد.
وی دراین دیدار با تبریک سال جدید، تلاش ها واقدامات مدیران شهرستان را ستود واز پیگیری های فرماندار در خصوص جذب سرمایه گذار ومسائل اقتصادی وبحث اشتغال به نیکی یاد نمود.
درادامه فرماندار خلیل آباد با اشاره به منویات رهبری در سخنان ابتدای سال 1400 افزود: مسیر کاری کلیه دستگاهها براساس شعار امسال  ترسیم شده است ومجدانه دنبال می شود.
قاسم پوربا اشاره به نامگذاری امسال بنام تولید،پشتیبانی و مانع زدایی، گفت: دو دستور مهم مربوط به موضوع تولید در نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ یعنی «پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»  با جدیت در شهرستان دنبال خواهد شد و جریان رشدِ سریع و شکوفایی واقعی در بخش اقتصاد با رفع موانع تولید امکان پذیر خواهد بود.
قاسم پور به دیدار مدیران شهرستان وبیان گزارش ها وبرنامه های روسای ادارات در شهرستان پرداخت وافزود:  تمامی مدیران و مسئولان شهرستان در  خدمت رسانی به مردم  با تکریم وپاسخگویی به موقع تمام تلاش و سعی خود را به کار گرفته اند.
وی با بیان اینکه سال ۱۳۹۹ با تمام سختی هایی که به واسطه تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا داشت سال خوبی برای واحدهای تولیدی و اشتغال شهرستان خلیل آباد  بود، گفت: موفقیت های سال گذشته در اثر همراهی همه نهادها، ادارات و دستگاه های اجرایی  وامام جمعه شهرستان حاصل شده است که این امر باید در سال جاری نیز تکرار شود.
قاسم پور به موضوع انتخابات در سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: برگزاری انتخابات در سایه آرامش و امنیت از اولویت های مهم در شهرستان خلیل آباد است
وی امانت داری ، بی طرفی ، امنیت برگزاری وسلامت انتخابات  ورقابت سالم  بین کاندیداها را از برنامه های مجریان در هیات های اجرایی ونظارت عنوان کرد واظهار کرد: رویکرد عدالت محوری به عنوان یک اصل سرلوحه کار مسئولان ادارات و دستگا های اجرایی شهرستان می باشد و  با انسجام و همدلی  همه مدیران رشد و شکوفایی اقتصادی مناسبی رادر سال گذشته شاهد بودیم.
فرماندار خلیل آباد اعلام برنامه ها ودستورالعمل های ماه مبارک رمضان را از سوی استان مورد اشاره قرارداد وگفت: در بحث معیشت وتامین اقلام مایحتاج مردم در شهرستان با پیگیری های ستاد تنظیم بازاربخوبی مدیریت شد ومشکلی را نداشتیم .
رئیس ستاد انتخابات در شهرستان خلیل آباد با بیان اینکه همه فرایندهای انتخابات سال 1400 براساس دستورالعمل های وزارت کشور در شهرستان اجرایی شده است، گفت: ثبت نام داوطلبین عضویت در شوراهای روستایی از روز گذشته شروع شده است وهمه دست اندرکاران آماده هستند  در 28 خرداد 1400 انتخاباتی پر شور وبا اقتداری را در کشور ، استان وشهرستان داشته باشیم.
وی از روحانیون خواست  با توجه به  شیوع  کرونا در روزهای اخیر ودوری از دورهمی ها ورفت وآمدهای غیر ضرور در بحث اهمیت برگزاری  انتخابات وحضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای  نسبت به آگاهی رسانی به مردم همکاری نمایند.
 
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : ۱۶۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .