فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور

۱۳۹۹/۰۵/۱۴

فرماندار خلیل آباد خواستار شروع بکار مجدد اجرای باند دوم محور خلیل آباد به بردسکن شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلیل آباد؛ پیرو سفر اخیر مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی به شهرستان خلیل آباد در راستای پیگیری پروژه طرح تسهیل باند دوم محور خلیل آباد به بردسکن جلسه ویدئو کنفرانسی با حضور معاون استاندار خراسان رضوی، مدیران کل راهداری و راه و شهرسازی خراسان رضوی، فرماندار و جمعی از روسای ادارات شهرستان خلیل آباد برگزار شد.
 
قاسم پور فرماندار خلیل آباد در این نشست با توجه به توضیحاتی که ارائه شد اظهار داشت: باید مشاور باند دوم طرح خود را آماده کند تا نشست نهایی برای تصویب این طرح برگزار شود،. وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بستر راه ها، زمینه توسعه را فراهم می کند حتماً در این طرح باید بحث کشاورزی شهرستان دیده شود.
 
فرماندار خلیل آباد در ادامه تصریح کرد: امیدواریم با تسهیل حریم راه و رفع مشکلات موجود بین ادارات برق، راهداری و راه و شهرسازی شروع باند دوم از سمت خلیل آباد به بردسکن را داشته باشیم.
 
وی جابجایی تیرهای برق را از جمله مشکلات اجرای باند دوم این محور دانست و اذعان کرد: ۳۱  تیر برق در بستر راه باند دوم قرار می گیرد  و تعداد از تیرهای برق نیز در حریم جاده قرار دارد که باید تسهیل حریم انجام شود.
 
قاسم پور در ادامه با بیان اینکه فاصله حریم راه نیز از دیگر مشکلات باند دوم محور خلیل آباد به بردسکن است، عنوان کرد: بنا شد به منظور ایمن سازی این موارد مشاور با نظر دستگاه های اجرایی مرتبط نشست خود را برگزار و کار کارشناسی لازم انجام شود.
 
فرماندار خلیل آباد همچنین در پایان اذعان کرد: امیدواریم با اتفاقاتی که در حال رخ دادن است اگر مشکل دیگری بر سر راه اجرای این پروژه قرار نگیرد از ۵ کیلومتر ابتدایی این محور در سال ۱۳۹۹ بهره برداری صورت گیرد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : ۳۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۶۳۰۵۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۵ نفر
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .