فرماندار شهرستان خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور
فرماندار شهرستان خلیل آباد

۱۴۰۰/۰۱/۱۶

فرماندار خلیل آباد بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کرد

فرماندار خلیل آباد گفت: عمل به قانون و شفافیت در امور، اصل مهم در برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ است وحضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای  تیری بر قلب دشمنان خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلیل آباد،دکتر ابراهیم قاسم پوردر گفتگو با خبرنگار شهرستان اظهار کرد: سه انتخابات مهم ریاست جمهوری، شورای اسلامی شهر و روستا و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری را پیش رو داریم که این رویداد مهم سیاسی، آزمونی مهم برای تمامی مردم و مسوولان است.
نماینده عالی دولت در شهرستان خلیل آباد، افزود: مهمترین اصل در برگزاری انتخابات ، عمل به قانون و شفافیت در امور است که در تمامی مرحل پیش، حین و پس از برگزاری انتخابات در دستور کار قرار دارد.
وی مشارکت حداکثری همراه با امنیت و سلامت در انتخابات از مهمترین اولویت شهرستان  ومجریان انتخابات نام برد واظهار کرد:  همه ما در خصوص تحقق مشارکت سیاسی در انتخابات مسئولیت داریم،
لذا انتخابات پرشور همراه با نشاط در 28 خرداد ما همچون دوره های قبل انتظار ما از همشهریان  در شهرستان خلیل آباد است.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان خلیل آباد حضور حداکثری، رقابت مداری  درکنار امنیت برگزاری وسلامت اتنخابات را مورد تاکید قرارداد وافزود: به جزء فرایند اخذ رای دیگر مراحل انتخابات بصورت الکترونیکی  برگزار می شود.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خلیل آباد
تعداد بازدیدها : ۱۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان

    .     .     .